Infotron

infoTRON müşterilerine en iyi çözümü, en kısa sürede sunmak için gerekli donanım ve yazılım teknolojilerine yatırımlar yaparak en son yüksek teknolojiye sahip çözümleri bünyesinde barındırmaktadır. infoTRON çeşitli personel eğitimleri ile teknolojisini sürekli yenilemesiyle, günden güne kendini geliştirmektedir. infoTRON’un çözüm ve hizmet portföyü; Endüstriyel Tasarım, Mühendislik, 3D Printing, Tersine Mühendislik, CAD/CAM gibi Ürün Geliştirme teknolojilerinden Yazılım Geliştirme, Danışmanlık, ve Ürün Yaşam Döngüsü yönetimi (PLM), ve Sanal Gerçeklik, Simülasyon sistemlerine yönelik gerçek-zamanlı sistem ve yapıların kurulmasına kadar geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Derin endüstriyel bilgi birikimi ve yenilikçi yaklaşımları ile infoTRON’un uzman teknoloji ekibi, müşterilerinin iş süreçlerini daha iyiye doğru sürekli geliştirmek çabası içindedirler. Çözüm ortağı olduğu, her biri konusunda dünya lideri olan şirketlerle işbirliği ile birlikte infoTRON :

• Daha etkin iş verimlilikleri için müşterilerine en son teknoloji ürünlerini ve çözümlerini sağlamayı,
• Müşterilerinin temel öngörüleriyle ve markasının “Birlikte Geleceği 3 Boyutlu Yaratıyoruz” vaadiyle uyumlu olarak ‘bilgi tabanlı ekonomi’ hedefli çözümlere yönelik 3 boyutlu teknolojileri ve kavramları uygulamayı,
• Sürdürülebilir büyüme, ilerleme ve inovasyon ile paydaşlarına, müşterilerine ve Türk toplumuna sürdürülebilir katma değer sağlamayı hedeflemektedir.